Kontakt

Maaküte.ee on esimene ja populaarseim sõltumatu maasoojuspumpade teemaline portaal Eestis, mis alustas infomaterjalide avaldamisega augustis 2011. Portaalist on kujunenud esmane infoallikas maakütte ja valdkonna ettevõtete kohta infot otsivatele inimestele. Kõik avaldatud materjalid on viidatud teadaolevale algallikale. Anname endast alati parima, kuid ei garanteeri ega võta vastutust avaldatud materjalide sisu eest.

Tegemist on mittetulundusliku ettevõtmisega, mille eesmärk on infomaterjali vaba levitamine maasoojusenergia kui taastuva energiaallika propageerimiseks. Keskmiselt külastab meid iga kuu üle 1500 inimese (Zone Media statistika link). Alates 2011 a. keskpaigast oleme abiks olnud rohkem kui 50 000 inimesele. Aeg-ajalt kuvatav reklaam aitab osaliselt katta serveri- ja arenduskulud, ühtlasi on see hea võimalus ettevõtetele enda tutvustamiseks. Infoportaal on Google otsimootoris leitav märksõnade “maaküte” ja “maasoojuspump” alt.

Teie ettepanekud infoportaali täiendamiseks, ettevõtete kataloogi uuendamiseks, koostööpakkumised ja kõik teised soovitused on alati oodatud läbi alloleva kontaktvormi.

    Nimi *

    E-mail *

    Teema

    Teade